Home Art Collection / Evinizdeki Sanat

Koçaklar Ev Tekstil ürünleri San. Tic. A.Ş. Mefruşat ve ev tekstili kreasyonu ile 60 yılı aşkın bir süredir sektörde var olan, çağdaş ve modern ev tekstilinde; ülkemizde ve dünyada en iyiyi sunmayı kendine misyon edinmiş bir firmadır. Koçaklar Grup, 2000 yılı itibari ile Home Art Collection markasını oluşturmuştur. Türkiye`de 650 satış noktası ve Home Art Collection Mağazaları ile hizmet vermektedir.

Çorlu`da 15.000m2 kapalı alan olmak üzere; toplamda 20.000 m2.lik üretim tesislerinde Home Art Collection, yılda 3 milyon metre jakar, 1 milyon metre de brode üretmektedir. Mevcut üretiminin %30`u ihracat, %70`i ise iç piyasadaki satışı oluşturmaktadır. Hedef; 2013 yılında mevcut üretiminde ihracatı %50`ye çıkartarak yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da markamız Home Art Collection`ı en iyi şekilde tüketiciye sunmaktır.

Koçaklar Grup, merkezini Florya`da 8.200m2 kapalı alana sahip, 8 katlı E-5 karayoluna cephesi olan yeni yaptırdığı binasına taşımış ve faaliyetlerini 2008 yılından beri burada sürdürmektedir. Modern ve Avangard yatak ötrüsü çeşitleri ile tüm çeyiz ve günlük kullanım ev tekstili ve stor, mekanizma ve zebra ürünlerinin tamamının üretiminde merkez biinasında ayırdığı 4.200 m2.lik kapalı alanda gerçekleştirmektedir. Ev tekstili grubundaki üretimin %50`si Avrupa, Ortadoğu ve uzak doğu ülkelerine ihraç edilmektedir. Ayrıca, Türkiye genelinde uyguladığı konsept maüazalar projesinin gerekliliği olarak, merkez binasının 2.400 m2.lik kapalı alanında da Türkiye`nin en büyük perde ve ev tekstil showroomunu kendi bünyesinde açmıştır. Bu showroom perde, ev tekstili, ev aksesuar ve banyo aksesuarı, dekoratif ürünler, ithal duvar kağıtları ve mobilyaya kadar ev tekstili konseptinin tamamını bünyesinde barındırmaktadır. Merkez binanın kalan alanında ise yönetim, lojistik ve pazarlama bulunmaktadır.

Firmamız, koşulsuz müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Misyonumuzu iç ve dış gelişmere göre günceller, değiştirir veya baştan oluştururuz. Pazarın arz ve talep durumuna göre ürün çeşitliliğini yönlendirir, müşteri ile aramızdaki duygusal ve ticari bağları her geçen gün daha da güçlendiren, sektördeki markalaşma sürecinde ürün ve hizmet kalitesinde farkını ortaya koymayı, ilkeli ve dürüst satış ekibi ile geleceğin fotoğrafını çekmeyi amaç edinmiştir.

Home Art Collection / Evinizdeki Sanat

© Home Art Collection - 2020
Designed by AORA